post-img
ویران‌ترین حالت ممکن!
به گزارش "SSTV" وضعیت واقعا خوب نیست. "خوب نیست" لطف بزرگی برای توصیف شرایط امروز باشگاه است، باید بگوییم در ویران‌ترین حالت ممکن هستیم. تیم زمین تمرین خوب ندارد که بازی دوستانه داشته باشیم، سرمربی از وضعیت مالی بازیکنان رضایت ندارد و از عملکرد مدیران ناراضی است، مدیران باشگاه با هم درگیر هستند اما نهایتا هیچ تغییری حاصل نمی‌شود، بازیکنان به مشکلات مالی گلایه می‌کنند و به صورت مشخص از مدیریت راضی نیستند، شیخ دیاباته و هروویه میلیچ مانند بازیکنان پول نگرفته‌اند و مشخص نیست که ماندنی هستند یا نه، تکلیف گابریل پین مشخص نیست و برای تامین منابع مالی مشاور هیئت مدیره باید دست به کار شود، تیم حتی برای تامین غذای بازیکنان مشکل دارد و امروز متوجه شدیم که فرهاد مجیدی پول آزمایش MRI میلیچ را پرداخت کرده است!

خجالت آور، منزجرکننده و حیرت انگیز است که باشگاه استقلال با این شرایط باید امیدوار به کسب عنوان باشد؛ آقایان عزیز که در باشگاه مسئولیت دارید به ما پاسخ بدهید که کدام یک از وظایفی که باید را درست انجام داده‌اید؟ کدام یکی از وعده‌هایی که دادید را عملی کردید؟ به ما بگویید که باید منتظر چه چیزی باشیم و ماموریت بعدی شما برای ضربات سهمگین‌تر به پیکره این باشگاه چیست؟ استوری فرشید اسماعیلی نشان می‌دهد که نباید به ماندن بازیکنان فعلی با وضعیت موجود امیدوار باشیم، شما بگویید که ما چه کاری باید انجام بدهیم؟ به غیر از تشویق و هیزم به آتش ویرانی ریختن چه کار مفیدی داشتید؟ یک ریال به حساب باشگاه اضافه کردید یا فقط به یک حامی مالی چشم دارید؟ چه چیزی شما را به این صندلی‌ها چسبانده است که با وجود چنین عملکرد آشکاری که شام و شخصیت باشگاه را نشانه رفته، هنوز هم با روی خندان مایل به ادامه فعالیت هستید؟

خسته شدیم از بس چنین وضعیتی را از شما طی مقاطع مختلف فصل شاهد بودیم و به غیر از وعده دادن هیچ کار مثبتی نکردیم؛ این باشگاه بدون مدیر هم این اندازه دچار مشکل نمی‌شد اگر نمی‌توانید خدمت کنید دست کم خیانت نکنید.


logo-samandehi

تلفن تماس:88795350-021
آدرس: تهران، بزرگراه مدرس، بزرگراه شهید حقانی، پلاک 17 طبقه همکف واحد غربی