post-img
آقای اسکوچیچ کدام لیگ را تماشا می‌کنی؟
به گزارش "SSTV" لیست تیم ملی فوتبال برای اردوی خردادماه و سفر به بحرین بامداد امروز در حالی اعلام شد که دراگان اسکوچیچ به مانند همیشه مورد انتقاد قرار دارد. اسکوچیچ و دستیارانش که تلاش دارند تا خودشان را مطلع از وضعیت لیگ برتر و دیگری مسابقات نشان بدهند، ظاهراً یک لیگ دیگر را نگاه می‌کنند یا وقتی به ورزشگاه می‌روند حواس‌شان به بازی‌ها نیست.

درحالیکه برای لیست جدید تیم ملی نام پنج بازیکن از تیم پیروزی را می‌بینیم که کار چندان بزرگی در ماه‌های گذشته انجام نداده‌اند، تنها یک بازیکن از استقلال در این لیست جای گرفته است که خود بسیار جای سوال است. مهدی قایدی که هیچ شکی برای دعوتش به اردوی تیم ملی نیست، تنها نماینده استقلال‌ در بازی‌های مقدماتی در بحرین است.

یعنی هیچ بازیکن دیگری از استقلال مستحق دست کم حضور در اردوهای تیم ملی نیست؟ درست است که قایدی در بهترین فرم قرار دارد، حتی اگر کادرفنی بازی‌های او را هم ندیده باشد از آمار مشخص است که کاملا لایق برتن کردن پیراهن تیم ملی است اما یعنی هیچ بازیکن دیگری از استقلال نباید به تیم ملی دعوت می‌شد؟ ارسلان مطهری، فرشید اسماعیلی یا وریا غفوری مگر در همین استقلال‌ بازی نمی‌کنند؟ پس چطور است که آقای اسکوچیچ یک بار هم آنها را ندیده‌ای؟ ما به هیچ عنوان قصد جنجال ایجاد کردن و شلوغ کاری را نداریم ولی در وضعیت فعلی مشخص است که بیشتر انتخابات فنی نیست و سایر مسائل در لیست تیم ملی اثرگذار است.


logo-samandehi

تلفن تماس:88795350-021
آدرس: تهران، بزرگراه مدرس، بزرگراه شهید حقانی، پلاک 17 طبقه همکف واحد غربی