post-img
دربی پرگل خواهد شد

به گزارش "SSTV" رضا حسن زاده که سالها در خط دفاعی استقلال بازی و با این تیم قهرمانی آسیا را نیز کسب کرده در خصوص باخت آبی‌پوشان مقابل ذوب آهن در آستانه دربی با ما هم صحبت شد:

فکرش را می‌کردید استقلال در تهران به ذوب‌آهن ببازد؟
حقیقتاً تصور ما بر این بود که با شرایطی که استقلال دارد ذوب آهن را به خوبی شکست دهد و مهیای بازی با پیروزی گردد اما در عین ناباوری مقابل تیم اصفهانی غافلگیر شدیم و حرف زیادی برای گفتن نداشتیم و این اتفاق در بدترین زمان ممکن رخ داد.

به نظر شما چرا بازیکنان استقلال نتوانستند طراوت بازی در لیگ قهرمانان آسیا را نشان دهند؟
معتقدم که خستگی مهمترین عامل شکست استقلال بود و بازیکنان طوری در زمین می‌دویدند که انگار به پاهایشان وزنه بسته شده بود. غیبت یکی دو بازیکن اصلی هم مزید بر علت شد تا استقلال نتواند به خواسته خودش برسد در کل بازی استقلال در دربی کاملا ناامید کننده بود.

از شانس خوب استقلال دو تیم سپاهان و پیروزی هم مساوی کردند.
بله اگر سپاهان یا پیروزی برنده می‌شدند این مسئله برای استقلال با باختی که مقابل ذوب‌آهن کسب کرد شرایط بسیار سختی را به وجود می‌آورد اگر چه حالا هم شانس قهرمانی استقلال کاهش یافته و باید منتظر روزها و بازی‌های آینده باشیم.

بازی بعدی استقلال مقابل پیروزی در دربی تهران است این بازی را چطور می‌بینید؟
دربی با سایر بازی‌ها فرق می‌کند اینکه پیروزی شرایط فنی خوبی دارد و استقلال به ذوب‌آهن باخته است دلیلی نمی‌شود که حتماً در بازی دربی هم شرایط به همین منوال باشد چه بسا استقلال با ارائه یک بازی خوب و هدفمند بتواند پیروزی را شکست دهد و این امر دور از ذهن نیست.

پیش بینی شما از بازی استقلال و پیروزی چه نتیجه ای است؟
واقعا نمی‌شود نتیجه این بازی را پیش بینی کرد اما فرهاد مجیدی نشان داده که اهل بازی دفاعی نیست و تیمش را هجومی‌به میدان می‌فرستد. به اعتقاد من این بازی هم خوب و پر گل شود و امیدوارم نتیجه نهایی در راه قهرمانی به سود استقلال رقم بخورد

اما استقلال مقابل ذوب‌آهن نشان داد که ضعف‌های زیادی دارد.
بله وظیفه کادر فنی است که در این چند روزه روی نقاط ضعف بچه‌ها کار کند و تیم آماده را راهی جدال با پیروزی نماید.logo-samandehi

تلفن تماس:88795350-021
آدرس: تهران، بزرگراه مدرس، بزرگراه شهید حقانی، پلاک 17 طبقه همکف واحد غربی