post-img
ابهام درباره برگزاری جلسه هیئت مدیره

به گزارش "SSTV" روز گذشته اخباری روی خروجی برخی از رسانه‌های غیر رسمی قرار گرفت مبنی بر برگزاری جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال و حتی در خصوص برخی از مصوبات مهم و جنجالی این هیئت مدیره هم گمانه زنی‌هایی صورت گرفت.

دقایقی بعد اخباری غیر رسمی خبر از لغو این نشست با درخواست مدیرعامل باشگاه داشت که مددی در واکنشی رسمی به این اخبار غیر رسمی خودش را مقصر لغو نشست نداست و عنوان کرد خودش هم از طریق یکی از اعضا از لغو این نشست مطلع شده است. پس از آن هم سایت رسانه رسمی باشگاه استقلال دلایل ذکر شده در خصوص لغو این نشست را کذب دانست.

پس از آن مجدداً اخبار ضد و نقیضی در این خصوص منتشر شد که البته هیچیک از آنها مورد تایید یا حتی تکذیب دوباره باشگاه استقلال قرار نگرفت.

در این خصوص پیگیری‌های خبرنگار مهر مشخص کرد اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال روز گذشته در دفتر یکی از اعضا نشست داشتند و در خصوص برخی مسائل هم تبادل نظر کرده‌اند.

شاید به دلیل رسمی نبودن این نشست نتوان نام جلسه هیئت مدیره را بر آن گذاشت، اما اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال روز گذشته یکدیگر را ملاقات کرده و در خصوص مسائل مهمی نیز به جمع بندی رسیده‌اند؛ که یکی از مهم‌ترین آنها ورود باشگاه به نقل و انتقالات و آمادگی برای حضور قدرتمندانه در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا بود.logo-samandehi

تلفن تماس:88795350-021
آدرس: تهران، بزرگراه مدرس، بزرگراه شهید حقانی، پلاک 17 طبقه همکف واحد غربی