post-img
چه کسی پاسخگوی جدایی کمالوند است؟

به گزارش "SSTV" مثل تمامی شادی‌های لحظه‌ای که طی فصول اخیر تجربه کرده‌ایم، خوشحالی برای صعود از دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا پس از رویارویی با رقبای سرسخت هم مثل اینکه تنها برای چند روز دوام داشت. امروز صبح هنوز چشم‌مان را از خواب باز نکرده بودیم که مشخص شد باشگاه سایپا فراز کمالوند را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کرده و او عصر امروز مراسم معارفه‌اش برگزار می شود. باورنکردنی است، چطور می‌شود که چنین اتفاقی رقم بخورد؟

درحالیه با پشت سر گذاشتن چالش صعود از گروه مرگ اکنون در سه جام مدعی هستیم و بیشتر از هر زمان دیگری برای کسب موفقیت و عناوین به ثبات و همبستگی نیاز داریم، امروز می‌بینیم که بی سرو صدا توافق برای جدایی کمالوند انجام شده و ما بی خبر بودیم.

این قابل درک است که برای جلوگیری از عدم تمرکز بازیکنان در آسیا چنین خبری اعلام نشده اما سوال از مدیران باشگاه این است که چرا اصلا باید چنین توافقی صورت بگیرد؟ کدام تیم در کوران مسابقات مربی با تاثیرگذاری مانند کمالوند را رها می‌کند و به او اجازه خروج می‌رود؟

این اتفاق عجیب درحالی رخ می‌دهد که ارتباط نزدیک برخی مدیران باشگاه با سایپا به شائبه‌های توافق برای جدایی کمالوند می‌افزاید و البته این سوال را ایجاد می‌کند که در مقابل قرار است چه تعاملی برای این جدایی در پیش باشد؟ در مقطع فعلی این جدایی یک تصمیم باورنکردنی و غیرمعقول به شمار می‌رود چراکه نقش کمالوند در تصمیمات کادرفنی طی مسابقات اخیر به خصوص در آسیا بسیار کلیدی و غیرقابل جایگزین بود.

البته برای ما عجیب نیست و پیش از این به وفور از جدایی‌‎های ناگهانی را شاهد بودیم اما اینکه پس از صعود تیم به مرحله حساس لیگ قهرمانان آسیا به یکباره جدای کمالوند مطرح می‌شود دوباره گمانه‌زنی‌هایی را پیش می‌آورد که شاید یکسری تصمیماتی وجود دارد که خواستار مانع از نتیجه گیری تیم هستند و این بار دوباره کادرفنی را نشانه گرفته‌‎اند.
تلفن تماس:88795350-021
آدرس: تهران، بزرگراه مدرس، بزرگراه شهید حقانی، پلاک 17 طبقه همکف واحد غربی